-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Świąteczny Wrocław

Gdziebylec hultaj47, dodał wspomnienie 29 Marca 2016r. o 09:56
Rodzaj wyciaczki: samochódspacer

Województwo: dolnośląskie
Region: Dolny Śląsk i Sudety
Miasto / Miejscowość: Wrocław
Opis wspomnienia:

Za jarmarkami przedświątecznymi nie przepadam, ale... Impreza, którą przyciąga Wrocław, podbiła moje serce. Dlaczego? Powodów jest sporo.

Grudniowy wyjazd do Wrocławia był dziełem przypadku. Nieplanowałam udziały w jarmarku przedświątecznym, a mimo to do dziś imprezę tą wspominam pozytywnie. Gdy po spacerku po starówce dotarliśmy na wrocławski rynek, zaczynało się już powoli ściemniać. Efekt? Dekoracje stały się doskonale widoczne. Choć na rynku zgromadziło się już sporo osób, spacer między kramami sprawił mi sporo radości. Wesoła muzyka, kolorowe lampki... W takiej scenerii można poczuć magię świąt, a przede wszystkim - odkryć inne oblicze Wrocławia. Kolorowa choinka, pięknie podświetlony Plac Solny oraz ulice w rejonie rynku - wszystko to sprawiło, że do dziś z radością wspominam grudniowy spacer po przedświątecznym Wrocławiu. 

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 

Galeria zdjęć


więcej
 

Wspominane obiekty

Szukaj wspomnienia

Opis wspomnienia
Rodzaj podróży
Miasto
Województwo
Region
 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW