-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Zdjęcie panoramiczne


Zdjęcie panoramiczne - daj się poznać z każdej strony. Importujesz do portalu zdjęcia wykonane zgodnie z naszymi instrukcjami – my robimy resztę za Ciebie - otrzymujesz zdjęcie panoramiczne na podstronie Twojego obiektu. A jeśli czujesz, że fotografowanie to nie Twój żywioł – przyjedziemy i wykonamy profesjonalne fotografie otoczenia i wnętrza Twojego obiektu.

Usługa Zdjęcie panoramiczne umożliwia umieszczenie na podstronie obiektu zdjęcia panoramicznego obiektu. Wykupienie usługi Zdjęcie panoramiczne upoważnia do zaimportowania plików ze zdjęciami, na podstawie których serwis gdziebylec.pl przygotuje zdjęcie panoramiczne.Jak wykonać fotografie, z których przygotujemy Ci zdjęcie panoramiczne Twojego obiektu?

Aby wykonać zdjęcia do fotografii panoramicznej nie musisz posiadać specjalistycznego sprzętu fotograficznego. Przeczytaj poniższą instrukcję.

1. Umieść aparat na statywie w centralnej części pomieszczenia lub na zewnątrz (jeśli nie posiadasz statywu, bierz aparat w dłoń).
2. Wykonuj fotografie (najlepiej w orientacji pionowej) obracając aparat w koło (360 st.), tak aby kolejne zdjęcia nachodziły na siebie 1/3 szerokości.
3. Jeśli fotografujesz obiekt wysoki lub chcesz, aby fotografia panoramiczna zawierała również górne elementy obiektu, możesz powtórzyć wykonanie kolejnej partii zdjęć. Podnieś aparat wyżej i wykonuj fotografie obracając aparat w koło (360 st.), tak aby kolejne zdjęcia nachodziły na siebie 1/3 szerokości (zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej).
4. Zgraj zdjęcia do komputera, spakuj je popularnym programem do formatu .zip lub .rar i załącz poprzez usługę Zdjęcie panoramiczne.
5. Na podstawie wykonanych przez Ciebie zdjęć, w ciągu 7 dni przygotujemy Ci prezentację panoramiczną i umieścimy ją na podstronie Twojego obiektu.

Pamiętaj - praktyka czyni mistrza.

Jeśli chcesz skorzystać z usługi, sprawdź czy Twój obiekt jest już w naszej bazie (posłuż się wyszukiwarką, aby go odnaleźć), a następnie wciśnij przycisk Dodaj dodatkową usługę. A jeśli Twojego obiektu nie ma w serwisie, utwórz jego Wizytówkę podstawową korzystając z menu Obiekt - Dodaj obiekt.

Jeśli masz pytania w sprawie usług, pisz śmiało na: uslugi@gdziebylec.pl

Regulamin usługi Zdjęcie panoramiczne dostępny jest tutaj.
Szczegółową specyfikację usługi znajdziesz w Cenniku usług serwisu gdziebylec.pl dostępnym tutaj.

 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW