-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Wypromuj swój obiekt


Nasze usługi pomogą Ci wypromować Twój obiekt.

 

Rozszerzony dostęp abonencki to abonamentowe poszerzenie podstawowej wizytówki obiektu. Zaprezentuj się w całej okazałości: dodaj więcej fotografii, szczegółowy opis Twojego obiektu, cennik, oferty specjalne – co tylko chcesz. Niech żaden turysta Cię nie ominie.

więcej...

 

 

 

 

Wideowizytówka jako Twoja prywatna reklama audiowizualna. Kto powiedział, że to niemożliwe? Masz krótki film o swoim obiekcie? Chcesz pokazać swoją reklamę? Zaimportuj plik i rozpocznij projekcję.
Jeśli potrzebujesz przygotowania Twojego własnego show – chętnie pomożemy.

więcej...

 

 Zdjęcie panoramiczne - daj się poznać z każdej strony. Importujesz do portalu zdjęcia wykonane zgodnie z naszymi instrukcjami – my robimy resztę za Ciebie - otrzymujesz zdjęcie panoramiczne na podstronie Twojego obiektu. A jeśli czujesz, że fotografowanie to nie Twój żywioł – przyjedziemy i wykonamy profesjonalne fotografie otoczenia i wnętrza Twojego obiektu.

więcej...

 

 

 

Tagowany artykuł sponsorowany - najlepsza forma promocji. Bądź widoczny przez tydzień na stronie startowej serwisu gdziebylec.pl. Napisz artykuł o Twoim obiekcie, atrakcjach okolicy, organizowanych imprezach. Wrzuć parę zdjęć, podlinkuj obiekty godne zwiedzenia i… prezentacja gotowa. Zachęć turystę do skorzystania z Twoich usług i odwiedzenia Twojego miasta.

więcej...

 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW