-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

JaskiniowiecJaskiniowiec - Są dwie płcie: Kobiety i DupkiMężczyzna znów się ożenił. I tak od czasów jaskiniowców toczy swój żywot u boku kobiety, którą kocha, ale którą tak trudno mu zrozumieć.

W komedii „Jaskiniowiec”, odnajdziemy cząstki własnych związków i z pogodnym dystansem spojrzymy na ostatnią domową awanturę o nie wyniesione śmieci. Sceniczna podróż przez charaktery kobiet i mężczyzn nie ma końca. Dlaczego mężczyzna nigdy nie przyzna, że zgubił drogę? A dlaczego omawianie wyników meczu z kolegami wywołuje większe emocje niż polowanie na kolejny nowy żakiet z żoną?

Łukasz Lewandowski w roli współczesnego JaskiniowcaNapisany przez Roba Beckera spektakl jednego aktora, jest dzieckiem trzyletnich rozważań socjologicznych nad własnym związkiem twórcy. Pozwala nam zauważyć, że chociaż tekst sztuki powstał za oceanem, to tak naprawdę problemy damsko-męskie wszędzie są takie same. Inny język, inne podejście do świata, inne potrzeby - to widać jak na dłoni. Zwłaszcza dzięki świetnej grze Łukasza Lewandowskiego. Aktor jest bardzo sugestywny, pozwala widzowi przypomnieć sobie, że wiele przedstawianych na scenie sytuacji "gdzieś już się wydarzyło". Wcielając się w postać typowego faceta w rozbrajająco szczerym i dynamicznym monologu, stara się rzeczowo wyjaśnić przyczynę odwiecznych nieporozumień towarzyszących partnerstwu. Bo faceci nie rzucają komplementów, nie piszczą na widok znajomych, nie wiszą godzinami na telefonie. Okruszki na podłodze, porozrzucane ubrania i niezakręcone słoiki w kuchni to naturalny wystrój ich jaskiń. Tylko czy w ogóle te jaskinie należą do nich, a nie do kobiet? Dowcipne, ale bardzo wiarygodne odpowiedzi na pytania co kieruje kobietami i mężczyznami znajdują się właśnie w tej komedii.

gdziebylec.pl ma do rozdania 3 podwójne zaproszenia na spektakl. Wystarczy, że w portalu pod artykułem wpiszesz komentarz o treści "Chcę bilet". Spośród Gdziebylców, którzy do 5 grudnia zostawią po sobie ślad, wylosujemy trzech szczęśliwców. O przyznaniu nagrody poinformujemy mailowo wybrane osoby.

Najbliższy spektakl odbędzie się w Warszawie w Teatrze Sabat 19 grudnia o godz. 18.30. Bilety do nabycia na miejscu. Więcej informacji na: www.jaskiniowiec.com

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 4.82
23 Stycznia 2011r. o 12:54
I co fajnie było ?
ocena ogólna
8 Grudnia 2010r. o 12:14
Bilety rozlosowane, zamiast trzech przyznaliśmy pięć (!!!) podwójnych zaproszeń :-), a otrzymują je: Jo, magdallene, Marzena, Renafa, wlodekm2 Gratulujemy!!!! W sprawie przekazania zaproszeń skontaktujemy się z Wami mailowo. I udanego spektaklu - jest świetny!!!!
ocena ogólna
3 Grudnia 2010r. o 10:09
Chcę bilet
ocena ogólna
3 Grudnia 2010r. o 00:51
Chcę bilet :)
ocena ogólna
2 Grudnia 2010r. o 23:35
Chcę bilet
ocena ogólna
2 Grudnia 2010r. o 21:12
Chcę bilet
ocena ogólna
1 Grudnia 2010r. o 16:22
Chcę bilet
ocena ogólna
30 Listopada 2010r. o 19:52
chcę bilet :)
ocena ogólna
30 Listopada 2010r. o 19:38
chcę bilet :)
ocena ogólna
30 Listopada 2010r. o 15:34
Chcę bilet
ocena ogólna
30 Listopada 2010r. o 12:10
chcę bilet
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW