-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Dobre komentarze - zawsze w ceniegdziebylec.pl uruchamia funkcjonalność komentowania oraz oceniania. Teraz każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię o obiektach, miastach, artykułach czy wspomnieniach z podróży.

 

 

 

 

 


 

Pamiętaj, że za każdą wyrażoną opinię (powyżej 200 znaków tekstu) i przyznaną ocenę puntkową otrzymasz na swoje konto Gdziebylki. Sprawdzenie, jak długi tekst został wpisany, umożliwi podręczny licznik, który pojawia się pod polem wpisywania komentarza i odlicza na bieżąco liczbę znaków. Za komentarz płacimy 0,05 Gdziebylka, a za ocenę puntkową wyrażoną "buźkami gdziebylcowymi"  - 0,01.


Dodatkowo dla obiektów z kategorii Kuchnia i Restauracja wprowadziliśmy 3 oceny punktowe: jakość jedzenia, wysrój i obsługa, a w przypadku obiektów z kategorii Nocleg oceny: standardu, czystości i obsługi.

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
6 Października 2010r. o 19:39
Tak to prawda każdy komentarz jest dobry i też jest cenną radą .Oby wiele było komentarzy pod każdym obiektem czy też innymi miejscami a także pod przepisami kulinarnymi.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW