-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Informacje dla mediów


Wystartował nowy portal turystyczno-społecznościowy – „gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni”, skierowany do wszystkich, którzy chcą zaplanować kompleksowo weekend lub wakacje – od wyboru miejsca, przez znalezienie noclegu i zwiedzenie lokalnych atrakcji, po zamieszczenie wspomnień z podróży, zdjęć i zaznaczenie trasy na interaktywnej mapie.

gdziebylec.pl to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie informacje dotyczące planowania podróży, a także podzielenie się potem wrażeniami z innymi Gdziebylcami – użytkownikami portalu i wymienianie się opiniami na temat tego, co warto w Polsce zwiedzić.
Oprócz aktualności, miejsc polecanych przez redakcję portalu i użytkowników, w serwisie znajduje się bogata baza miejsc i obiektów – najciekawszych miast i miasteczek, zabytków, atrakcji przyrodniczych, szlaków turystycznych, imprez i festiwali, restauracji, noclegów oraz innych punktów usługowych.
Za pomocą zintegrowanego z Google Maps Plannera Podróży można zaplanować szczegółowo podróż, zaznaczając na swojej mapie wszystko, co warto zwiedzić w okolicy, a potem podzielić się z innymi Gdziebylcami mapą, a także wspomnieniami z wyprawy, opiniami na temat odwiedzonych miejsc, zdjęciami czy nagraniami video.

Na portalu znajduje się kalendarium najciekawszych imprez w regionie, kącik kulinarny, gdzie można się podzielić przepisami lokalnej kuchni, artykuły na temat rozmaitych atrakcji, a także wiele intrygujących ciekawostek na temat każdego miejsca w Polsce.
„W Internecie istnieje wiele stron związanych z turystyką, w księgarniach można znaleźć mnóstwo przewodników, ale brakuje takich, które integrowałoby wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu. Stąd pomysł na Gdziebylca – zamiast wertowania dziesiątek przewodników, przeglądania setek stron w Internecie i zastanawiania się, gdzie pojechać na wakacje, czy wyskoczyć na weekend, amatorzy podróży po Polsce znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Szybko znajdą miejsce, w które chcieliby pojechać, ale co bardzo ważne - przy okazji łatwo dowiedzą się jak tam dojechać, gdzie spać i jeść, co zobaczyć w okolicy, gdzie warto zabrać rower, co koniecznie trzeba zwiedzić” – mówi Adam Kundzicz, pomysłodawca portalu, właściciel Ziq Zaq Kreacje, do którego należy gdziebylec.pl.

Na portalu wystartował już konkurs „Zbieraj Gdziebylki”, w którym za każdą wypowiedź, opinię, zamieszczone zdjęcie lub podobną aktywność, Gdziebylcy będą zbierać punkty wymieniane na nagrody. Portal uruchomi również wkrótce swój program lojalnościowy Bywaj-Club, którego użytkownicy będą otrzymywać rabaty i promocje na usługi u partnerów programu – hotelach, restauracjach, etc.
Docelowo wszystkie zamieszczane przez użytkowników dane będą mogły być eksportowane do urządzeń GPS oraz telefonów komórkowych.

Więcej informacji:
e-mail: komunikacja[at]gdziebylec.pl
cała Polska w kieszeni na: www.gdziebylec.pl

 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW